NUTRI-DEFENDER benefiční program

Cílem projektu Nutri-Defence (dále jen ND) je zlepšovat a doplňovat podvědomí společnosti v oblasti zdravého životního stylu.  Náš záměr je poukázat na důležitost životosprávy a to výhradně na oblast racionální výživy. V současnosti není životosprávě věnována dostatečná pozornost.  

Součástí projektu ND je benefiční program Nutri-Defender. 


Benefiční program jsem vytvořili za účelem pomáhat vybraným skupinám lidí, kteří neměli v životě takové štěstí, aby mohli žít kvalitní život, bez zbytečných zdravotních, nebo fyzických problémů. Náš záměr je čistě filantropický, nikoho nenutíme, aby se nějak do programu zapojoval přes složité registrace a nesmyslné podmínky. Naše programu se zúčastňují registrovaní, ale i neregistrovaní zákazníci, není tedy potřeba si lámat hlavu nad tím, jak se do programu zapojit. 

Náš tým se snaží vytvořit společnost, ve které si všichni dokážeme pomáhat, bez vedlejších úmyslů. My tu jsme pro Vás a náš Benefiční Program Nutri-Defender se bude každý rok snažit pomáhat vybraným skupinám.  Vybrané peníze se každý půl rok, nebo rok vyberou a zašlou se do předem vybraných společností, nebo soukromých charit, které Vám v průběhu roku představíme osobně zde na našich stránkách Nutri-Defence.cz. Program Nutri-Defender probíhá nepřetržitě na našich stránkách Nutri-Defence.cz. Zúčastní se ho registrovaní, i neregistrovaní zákazníci. Registrovaní zákazníci mají grafický přehled pod ikonkou ,,Nutri-Defence srdce"  vpravo v horní liště. 

Program Nutri-Defender byl založen ve snaze zvýšit pozornost na komunity ve společnosti, které tvoří zejména nemocné, či handikepované osoby. Tyto komunity jsou součástí společnosti, stejně jako každý z nás, avšak jejich pozornost a  podpora není dostatečná. Program Nutri-Defender má tedy charitativní podtext ve snaze pomáhat lidem. 

Do programu přispívá každý zákazník, či sponzorovaný člen týmu ND. Každý nákup uskutečněný na stránkách Nutri-Defence.cz automaticky znamená přispět do benefiční sbírky.  

REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK 
Každý registrovaný zákazník má svůj profil, kde neustále vidí stav již přiispěných peněz. Profil graficky znázorňuje srdce, které se plní body, nebo-li přispěnými penězi.  Výše bodů přináší registrovanému zákazníkovi slevové a jiné věrnostní výhody. 

NEREGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK
Neregistrovaní zákazníci nemají žádný grafický přehled o jejich stavu přispěných peněz. I přesto se každý neregistrovaný zákazník podílí na tomto programu. Viz přehled tabulky níže ,,neregistrovaní zákazníci" , kde každý vidí celkovou přispěnou částku od neregistrovaných zákazníků. 

Úplně jednoduše. U každého produktu na našich stránkách Nutri-Defence.cz jsou přiřazeny body (Nutri-Defender body), které mají pokaždé jinou hodnotu. Body fungují stejně jako peníze 1 bod je přímo úměrný 10kč. 

REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK 
Každý registrovaný zákazník má svůj profil, kde neustále vidí stav již přiispěných bodů (peněz). Profil graficky znázorňuje srdce, které se plní body, nebo-li přispěnými penězi.  Výše bodů přináší registrovanému zákazníkovi slevové a jiné věrnostní výhody. 

                                                        

Zákazník Počet bodů
Neregistrovaní zákazníci 362
Jakub Bárta 99
Richard Maceška 46
Jurij Vyšněvskij 26
Lucie Klempířová 21
Hana Černá 21
Bohuslav Tomek 19
Jana Sekvencova 16
Michal Kmeč 15
Pavel Kavalík 13
Kateřina Vybíhalová 12
Michal Chlapec 10
Pavel Doležal 9
Vladislava Tůmová 8
Daniel Mareš 8
Pavel Bobák 8
Anna Králíčková 7
Kateřina Smékalová 7
Michal Straka 6
Pavla Grumpmannová 6
Ilona Švecová 5
Jiří Spálený 5
Danuta Kolářová 5
Karolína Říhová 5
Magdalena Hednrichová 5
Jana Kubíková 4
Daniela Mrázková 4
Taťána Majdova 4
Jitka Tůmová 4
Adam Návrat 4
Ladislav Novy 3
Roman Brenza 3
Ivana Puchalová 3
Tereza Trpišovská 3
Adam Havránek 3
Martin Kremer 3
Kateřina Smékalová 3
Lukáš Kutílek 2
Jiří Král 2
Kristýna Kárová 2
Tereza Šupolíková 2
Petr Gula 2
Martina Pustinová 2
Václav Knopp 2
Alena Mašková 2
Marta Dudíková 1
András Gál 1
Karolína Červenková 1
Filip Duspiva 1
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku