• TRI-UNIVERSAL

TRI-UNIVERSAL

  • Speciální produkt s obsahem volných aminokyselin (bílkovin), které přispívajíí k růstu svalové hmoty. Typicky hořká chuť volných aminokyselin (neochuceno). 3 využití v jednom produktu!
  • Kód výrobku: TRIUNIVER/1000
  • Nutri-Defender body: 0
  • Dostupnost: Na skladě

Varianty produktu

  • Běžná cena1 072 Kč
  • Cena985 Kč
Všeobecné informace


Vhodné při zvýšeném tělesném výkonu. Sypká směs k rozpuštění ve vodě. Neochucený prášek. Typicky hořko-kyselá chuť.
Směs čistých, volných, krystalických esenciálních a neesenciálních aminokyselin. Kromě BCAA (leucin, isoleucin, valin) obsahuje navíc lysin, betain, beta-alanin, threonin, fenylalanin, methionin, cystein a další. 

TRI-U je univerzální produkt, který lze používat před, po a během tréninku. Nejzajímavější vlastnost produktu je jeho obrovská koncentrace volných krystalických aminokyselin, které v daném poměru spouští specifické biochemické dráhy v organismu. 

Produkt TRI-U je vhodný kombinovat se sacharidy ve formě ovocného nápoje (džusu, ovocné/zeleninové šťávy), mléčného produktu, či sacharidového nápoje. 

Složení:

Lysin hydrochlorid, leucin, glutamová kyselina, asparagová kyselina, valin, betain hydrochlorid, isoleucin, threonin, alanin, fenylalanin, methionin, cystein hydrochlorid, tryptofan, taurin (2-aminoethansulfonová kyselina), karnitin tartrát. Protispékavá látka fosforečnan vápenatý.

Skladování:

Skladovat v suchu, mimo dosah slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Po odebrání prášku obal ihned zavřít, prášek přijímá vzdušnou vlhkost. Hrudkování prášku není na závadu.

Upozornění:

Nepožívat v suchém stavu – návod k přípravě nutno dodržet. Není určeno pro děti, v těhotenství a při kojení.

Ideální zapíjet nápoji s obsahem sacharidů (gainery, roztoky s glukózou, zeleninové šťávy, ovocné džusy) nebo i čistou vodou či mlékem. Lze jíst i nasucho lžící a zapíjet.AMG BCAA v prášku
NOVINKA text_flag_reward

AMG BCAA v prášku

Směs aminokyselin BCAA (valin, leucin, isoleucin) s příměsí dalších aminokyselin, cysteinu, beta-ala..

465 Kč

BCAA 4:1:1 v prášku
NOVINKA text_flag_reward

BCAA 4:1:1 v prášku

Volné krystalické aminokyseliny BCAA (valin, leucin, isoleucin) v poměru 4:1:1, kde je posílena role..

488 Kč

Liver AMINOPULSER
NOVINKA text_flag_reward

Liver AMINOPULSER

Sušená hovězí játra v tabletách s přimíchanou směsí AMG. Jedna tableta obsahuje 2500 mg!..

338 Kč

Tagy: TRIUNIVERSAL 1000g

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku