• Sojový proteinový izolát
TIP NOVINKA

Sojový proteinový izolát

  • Proteinový nápoj na bázi rostlinného původu pro skutečné vegany a vegetariány.
  • Kód výrobku: Sojový proteinový izolát
  • Nutri-Defender body: 0
  • Dostupnost: Na skladě

Varianty produktu

  • Cena375 Kč


Složení (pro příchuť čokoláda):

Sojový proteinový izolát. Barveno kakaovým práškem. Valin, methionin, threonin, lysin hydrochlorid. Emulgátorsojový lecitin. Aroma. Zahušťovadla xanthan, konjakový mannan, sodná sůl karboxymetylcelulózy. Sladidlo sukralóza. Protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý. Alergen sója.

Složení (pro příchuť vanilka):

Sojový proteinový izolát. Valin, methionin, threonin, lysin hydrochlorid. Emulgátor sojový lecitin. Aroma. Zahušťovadla xanthan, konjakový mannan, sodná sůl karboxymetylcelulózy. Sladidlo sukralóza. Protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý. Alergen sója.


Návod k použití:

Nejvyšší denní dávka 100 g. Připravuje se jako přibližně 10% nápoj rozmícháním do vody, např. jedna odměrka (25 g) do 0,2 až 0,25 l vody. Rozmíchání do mléka je možné, ale mění se složení a stravitelnost hotového výrobku, zpomaluje se vstřebávání a zvyšuje se riziko průjmu z nadměrného nadbytku živin.) Používá se jako doplněk hlavních jídel v jednorázovém množství až 40 g (přibližně jedna a půl odměrky), zejména pokud neobsahují dostatek bílkovin, nebo v jednorázovém množství až 25 g (jedna odměrka) jako doplněk vedlejších jídel (přesnídávka, svačina, před spaním, dvě hodiny před posilovacím tréninkem), nebo druhou až pátou hodinu po skončení tělesné zátěže. Návod k přípravě nutno dodržet. Mírný sediment nebo nerozpustné složky nejsou na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě.

Skladování:

Skladovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít. Tvorba hrudek není na závadu. Lze použít i po datu minimální trvanlivosti, pokud nejeví známky znehodnocení nevhodným skladováním.

Upozornění:

Není určeno pro děti, v těhotenství a při kojení, při nízkobílkovinné dietě, pro osoby trpící poškozením ledvin nebo alergií na použité suroviny. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost, nadýmavě nebo projímavě.Zero Plus
AKCE text_flag_reward

Zero Plus

Proteinový nápoj s 0g sacharidů, který neobsahuje proteiny mléčného typu! Žádná syrovátka, žádný obs..

602 Kč 525 Kč

Lysin
TIP text_flag_reward

Lysin

Aminokyselina lysin HCl 500 mg v želatinových tobolkách...

178 Kč

NutriDefender
TIP NOVINKA text_flag_reward

NutriDefender

22 složek unikátních extraktů, vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte sílu přírody v praxi...

363 Kč

Tagy: Sójový proteinový nápoj

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku