• Delicate Milk Shake
TIP NOVINKA

Delicate Milk Shake

  • Delikátní 60% proteinový nápoj s příchutí borůvek, s extra kousky sušených borůvek!
  • Kód výrobku: milkshake/1000
  • Nutri-Defender body: 0
  • Dostupnost: Na skladě

Varianty produktu

  • Cena981 Kč


Všeobecné informace

Unikátní mléčný proteinový nápoj pro opravdové pouchoutkáře! Hutný práškový proteinový nápoj s obsahem sušených borůvek je vhodný při zvýšené tělesném výkonu. 

Výživová hodnota 100 g:

Energetická hodnota1605 kJ (383,3 kcal)
Bílkoviny61,7 g
Sacharidy21,5 g (laktóza)
Tuky5, 61 g (včetně lecitinu)
Vláknina 0 g

Složení:

Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC CFM-GF), sušené mléko odtučněné, mléčný proteinový koncentrát (MPC, micelární kasein), mleté sušené borůvky (2,5 % celkového obsahu výrobku). Borůvkové a smetanové aroma. Emulgátor: sójový lecitin práškový. Barvivo: sušená šťáva z červené řepy. Zahušťovadla: xanthan, konjac, sodná sůl karboxymetylcelulózy. Sladidlo sukralóza. Alergeny: mléko, sója.

Návod k použití:

Nejvyšší jednorázová dávka je 60 g a nejvyšší celková denní dávka 150 g prášku. Výrobek se používá jako nápoj připravený do vody přibližně v 10% koncentraci, např. 50 g do 0,5 l vody.

Nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě je nutno dodržet. Rozmíchání do mléka není vhodné, mohou vzniknout zažívací potíže z nadměrné koncentrace živin. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Skladování:

Skladovat v suchu, teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít. Hrudkování obsahu není na závadu. Výrobek lze přijímat i po překročení data minimální trvanlivosti, pokud nejeví známky znehodnocení nevhodným skladováním.

Upozornění:

Nevhodné pro děti, v těhotenství, při nesnášenlivosti mléčných výrobků, při nízkobílkovinnové dietě a při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nadýmavě nebo projímavě. 

RegularBuild Protein 89%
TIP NOVINKA text_flag_reward

RegularBuild Protein 89%

Základní proteinový nápoj v kvalitě MAC (Muscle amino copy) 85 % bílkovin. Mix syrovátkového koncent..

590 Kč

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku